Šeimos gydytojas

Nuo 2015 metų „Fabijoniškių sveikatos centre“ dirba daugiau kaip 10 metų darbo patirtį turinti šeimos gydytoja Rosita Mačiulaitienė.  Gydytoja rūpinasi visos šeimos sveikata, naujagimių , vaikų, nėščiųjų, mamų, tėvelių ir senelių sveikatos priežiūra. Konsultuoja lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Atliekame visus tyrimus, reikalingus jūsų sveikatos ištyrimui. Plačiau žiūrėkite čia.

Prisirašiusiems prie mūsų centro, dantis gydysime mažesnėmis kainomis. Čia dirba kvalifikuoti gydytojai odontologai, kurie pasirūpins jūsų dantimis, o taipogi gražiomis šypsenomis.
Stengsimės, kad jums nereikėtų ilgai laukti, kad patektumėte pas šeimos gydytoją. Esant problemai, stengsimės jus priimti tą pačią dieną. 

MŪSŲ SVEIKATOS CENTRE PRISIRAŠIUSIEMS IR APSIDRAUDUSIEMS PRIVALOMUOJU SVEIKATOS DRAUDIMU PACIENTAMS NEMOKAMAI TEIKIAMOS ŠEIMOS GYDYTOJO PASLAUGOS:

 • Vaikų ir suaugusiųjų priežiūra;
 • Normalaus nėštumo priežiūra (vadovaujantis LR SAM 2013-09-23 įsk. Nr. V-900 “Dėl nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros tvarkos aprašo patvirtinimo”);
 • Nemokamai skiepijami vaikai kokliušo, difterijos, stabligės, hepatito B, poliomielito, tymų, epideminio parotito, raudonukės, pneumokoko vakcinomis;
 • Esant indikacijoms, skiriami nemokami tyrimai: bendro šlapimo tyrimas, bendro kraujo tyrimas, gliukozės kiekis kraujyje, cholesterolio kiekis kraujyje, kalis, kreatininas, EKG;
 • Nukreipia specialistų konsultacijoms ir instrumentiniams tyrimams;
 • Moksleivių paruošimas mokyklai.
 • Neįgaliųjų sveikatos priežiūra.
 • Slaugos personalo procedūros ir paslaugos namuose (kraujo paėmimas, pragulų priežiūra, lašinės infuzijos).
 • Medicininės procedūros (injekcijos į raumenis, į veną, lašinės infuzijos, EKG, antropometriniai matavimai, kraujospūdžio matavimai, žaizdų perrišimai ir t.t.)
 • Teikiamos nemokamos prevencinės programos:
  1. Širdies ir kraujagyslių ligų atrankos ir prevencijos priemonių programa. Paslauga teikiama: vyrams nuo 40 iki 55 metų, moterims nuo 50 iki 65 metų, ne dažniau kaip 1 kartą per metus;
  2. Priešinės liaukos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa. Paslauga teikiama vyrams nuo 50 iki 75 metų ir vyrams nuo 45 metų, jei jų tėvai ar broliai sirgo priešinės liaukos vėžiu, ne dažniau kaip 1 kartą per metus.
  3. Atrankinės mamografinės patikros dėl krūties vėžio programa. Paslauga teikiama moterims nuo 50 iki 69 metų amžiaus, ne dažniau kaip 1 kartą per 2 metus.
  4. Gimdos kaklelio piktybinių navikų prevencinių priemonių programa. Paslauga teikiama moterims nuo 25 iki 60 metų, ne dažniau kaip 1 kartą per 3 metus.
  5. Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programa teikiama nuo 50 iki 74 metų amžiaus žmonėms ne dažniau kaip 1 kartą per 2 metus.
  6. Vaikų krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis prevencinė programa. Paslauga teikiama nuo 6 iki 14 metų vaikams.

Daugiau informacijos rasite: http://vilniaustlk.lt/index.php?id=50

Gydytojos darbo laikas:
Pirmadienis 8:00 – 13:00;
Antradienis 14:00 – 19:00;
Trečiadienis 8:00 – 13:00;
Ketvirtadienis 14:00 – 19:00;
Penktadienis 8:00 – 13:00;