Burnos higiena ir dantų balinimas

Nors ir valome dantis du kartus per dieną, tačiau praėjus kuriam laikui, jaučiame, kad mūsų dantys yra apsinešę, neslidūs, neblizga, patamsėję. Dantys pasidengti pigmentinėmis apnašomis, kartais apie dantis „užauga akmenys“. Mūsų maistas su civilizacijus atsiradimu suminkštėjo, nevyksta savaiminis dantų apsivalymas.
Dantų akmenų susidarymą gali įtakoti ir genetinis paveldėjimas.
Apnašose ir akmenyse yra daug mikroorganizmų, kurie tirpina mūsų dantų bei žandikalių kaulus. Todėl reikalinga daryti burnos ertmės higieną. Literatūra rekomenduoja tai atlikti kas pusę metų, tačiau jus gydantis gydytojas odontologas gali rekomenduoti burnos ertmės higieną atlikti kai kuriais atvejais dažniau ar rečiau.

Balinimas gydytojo odontologo kabinete:
Jeigu norime baltesnių dantų, dar platesnės mūsų šypsenos, šiuo metu yra didelė pasiūla medžiagų, skirtų dantų balinimui. Dantis balinti galima gyd.odontologo kėdėje arba namuose. Jei norime greitesnio efekto bei saugumo, rekomenduojame dantis balinti pas gyd.odontologą. Jūs būsite prižiūrimi procedūros metu ir išeisite namo jau su baltesniais dantimis. Baliname su „Ultradent“ (JAV) medžiaga „Opalescence“. Dantų balinimas gali būti pakartotas po dviejų savaičių. Dantys tampa baltesni labai individualiai, priklauso ir nuo paciento lūkesčių. Per dažnai dantų balinti nerekomenduojama.

Balinimas namuose:
Jei einame į kokį vakarėlį ir norėtume greitai turėti baltesnius dantis, „Ultradent“ firma jums siūlo kapas, jau prisotintas balinimo medžiagos – kapas užsidedate ant apatinio ir viršutinio žandikalių, palaikote 40min. burnoje ir išsiimate.
Jūsų dantys bus tikrai baltesni. Patogu ir greita.

dantu_balinimo_kapaŠypsokimės